14
LIS

Test oceny zarządzania czasem

Czy potrafisz racjonalnie, optymalnie i efektywnie zarządzać swoim czasem? Oceń swój styl zarządzania czasem!

Test oceny zarządzania czasem

Po wykonaniu niniejszego testu zawodowego dowiesz się, jak bardzo efektywne jest zarządzanie czasem w Twoim wydaniu. Jednocześnie znajdziesz tutaj wskazówki i porady na zwiększenie tej efektywności. Zapraszamy do zabawy oraz refleksji nad swoim postępowaniem!
 

Czy potrafisz właściwie wykorzystywać swój wolny czas?

Wstajesz rano, idziesz do pracy, gdzie wykonujesz powierzone Ci obowiązki zawodowe. Wracasz do domu, zjadasz kolację, siadasz przed telewizorem, po czym wybierasz się pod prysznic i spać? Niestety scenariusz ten przedstawia życie codzinne tysięcy Polaków, którzy przez wiele lat młodości dążyli do rozwoju zawodowego, by później prowadzić tak nieciekawe i pośpieszne życie. Bez czasu na rozrywkę, kontakt z rodziną, wspólne wyjazdy, wakacje. Zmień to!

W teście tym się przekonasz, jak wygląda Twoja umiejętność zarządzania czasem. Czy umiesz właściwie rodzielić obowiązki zawodowe? Czy prowadzisz różnego rodzaju terminarze i notatki, by nie musieć bez przerwy przechowywać w pamięci wszystkich informacji i móc zawsze na czas realizować powierzone zadania? Czy delegujesz niektóre ze swoich zadań do współpracowników?

Odpowiadając na powyższe, jak i inne pytania, uzyskasz wiedzę o swoich umiejętnościach zarządzania czasem. Wiedza ta pozwoli wprowadzić zmiany do życia, zmusi do zastanowienia i działania! W przypadku właściwego zarządzania czasem (pozytywnego wyniku testu), możemy jedynie Ci pogratulować, jak i dać kilka skutecznych rad i wskazówek na zwiększenie wydajności i efektywności w zarządzaniu czasem.

Zapraszamy do krótkiego, 5-minutowego testu. Mając na uwadzę Twój pośpieszny tryb życia i brak czasu na rozrywkę - rozwiąż szybko ten test i dowiedz się, co możesz zrobić w celu poprawy swojego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Przewidywany czas wykonania: 5 minut
Liczba pytań: 10
Data dodania testu: 14 listopada 2009

Materiały szkoleniowe Ukraińskiego Stowarzyszenia Inkubatorów Przedsiębiorczości, moduł dla doradców przedsiębiorczości, Kijów 2002.

 

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każde stwierdzenie przeanalizuj tak, jak Ty je odbierasz. Wybierz te, z którymi się zgadzasz i zatwierdź formularz testu.

Tematyka / pokrewne tagi

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj